Google+
Please update your Flash Player to view content.

Firma Handlowo Usługowo "SEBDA"

jest kontynuacją działalności gospodarczej prowadzonej w Holandii.
W tym okresie współpracowaliśmy z wieloma instytucjami oraz z dużym gronem prywatnych klientów realizując wielobranżowe usługi.
Posiadamy doświadczenie w inwestycjach prywatnych, jak również przemysłowych. Znamy wymagania dotyczące realizacji usług remontowo budowlanych. W pracach remontowych korzystamy z najnowszych technologii oraz materiałów. Staramy się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów, także tych wykończeniowych oraz ich wykorzystanie co pozwala nam jeszcze lepiej dostosować się do wymagań Klientów.

Oferujemy wysoką jakość proponowanych usług, gwarancję na wykonane roboty, terminowość oraz konkurencyjne ceny podlegające negocjacjom.

Głównym celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług oraz fachową obsługę i doradztwo .Naszymi klientami są: firmy budowlane , klienci indywidualni. Mogą oni zawsze liczyć na naszą w pełni profesjonalną obsługę. Ponadto doradzamy w sprawach doboru materiałów budowlanych i technologii wykończeniowych tak aby rozwiązania były najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy także polecić sprawdzonych wykonawców do realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że cena jest dla Ciebie bardzo ważna